Individuaalkoolitused

Individuaalkoolitused sobivad neile, kes soovivad õppida omas tempos või vajavad mõnel teemal täiendavat konsultatsiooni. 

Näiteks oled Sa soetanud uue fotokaamera ja ei tea, kuidas alustada pildistamist ning milleks on vajalikud kõik need nupud kaameral? Või pole Sa aru saanud, mida tähendavad AVA, SÄRI või ISO? Või vajad hoopis oskusi, kuidas töödelda fotosid ja muuta paremaks oma fotode kvaliteeti või vähendada fotode suurust kodulehel ja e-poes avaldamiseks? Või vajad kiiret koolitust valguse kasutamiseks toidu- ja tootefotode pildistamisel?  Või tahad ise teha pilkupüüdvaid sotsiaalmeedia reklaame, oled küll kuulnud Canva-programmist, kuid ei tea, milliseid suurepäraseid võimalusi see programm endas sisaldab?

Kui Sa tunned, et vajad kiiresti vastust mõnele küsimusele fotograafia või kujundamise algoskuste omandamisel, siis küsi julgesti. Lepime kokku kohtumise toimumise aja, koha ja koolituse kestuse ning aitan Sul saada vastuseid oma küsimustele. Kui küsimus puudutab fototöötlust, kujundamist või tagasisidet ja soovitusi tehtud tööde osas, saame kohtumise teha ka veebis.

Koolituse/kohtumise minimaalne kestus 1 tund (60 min). Ühe tunni individuaalkoolituse hind on 60 EUR.

Ning kui Sa tunned, et päris ise veel ei oska või julge pildistada või turundusmaterjale kujundada, siis võid tellida ka vajaliku fototeenuse või logo ja firmagraafika kujundamise.

Miks valida minu koolitus?

Olen töötanud õpetajana ligi 30 aastat, viimased 10 aastat täiskasvanute koolitajana. Minu eesmärgiks on, et õppija omandaks uued oskused läbi oma kogemuste ja praktilise tegevuse. Selleks on mul oma meetodid, palju iseseisvaid töid, fotode ja kujunduste vaatamist ning nende analüüsimist. Nii areneb arusaamine, milline on hea ja huvitav foto või silmatorkav kujundus ning saavad selgeks tehnilised oskused.

Oma kursustel on mul tulnud õpetada erinevate erialade inimesi. Olen endale selgeks teinud toote- ja toidufotograafia, aga ka looduse, inimeste või lillede pildistamise spetsiifika. Et hoida need oskused uued ja värsked, siis ei jäta ma enamasti kasutamata võimalust, kui keegi mu teeneid fotograafina vajab. Nii arenen ma ise ning saan jagada oma kogemusi õppijatega.

Püüan viia ennast alati õppija rolli ning muuta keerukad teemad väga selgeks ja lihtsaks. Ennekõike olen ma õpetaja ja alles seejärel fotograaf või kujundaja. Kordamine, küsimine, meenutamine ning saavadki viimaks mõistetavaks kasvõi nii arusaamatud “AVA, SÄRI ja ISO”. 

Tegeledes oma töös turundusega, tean kui oluline sõna on fotol, et nii inimene kui toode saaks läbi hea foto väärtust juurde. Sageli seon oma koolitustel fotograafia kujundamise ja reklaamiga, kuidas arendada välja oma firma stiil ja pildikeel, et kogu lõpptulemus tooks firmale juurde tuntust ja kliente.

Õppekorralduse alused
Õppekvaliteedi tagamine
Terviseohutuse meetmed
Täiskasvanuhariduse majandus-tegevusteade nr 230244

Aile Nõupuu
E-post: koolitused@ailen.ee
Telefon: 528 3224

AileN KOOLITUSED OÜ
Registrikood: 16447660
Pangakonto number: LHV EE357700771007632852

Scroll to Top