Fotoretk kevadises looduses

fotoretk looduses

Toimumise aeg: 30. aprill 2022
Fotoretke kestus: 3 tundi
Kogunemine: kell 9.00 Salajõe parklas Linnamäel (4 km Linnamäe teeristist Nõva poole) 
Osalustasu: 10 EUR

Kevadine loodus tärkab. Esimesed kevadekuulutajad – linnud, kevadlilled, puhkevad pungad ja voolavad veed annavad märku saabunud kevadest. Kohtume Salajõe parklas ning jalutame mööda matkarada Salajõe orgu, kus kivisel kärestikul voolavad kevadveed. Saame pildistada kaunist Salajõge ning harjutada pika säriga  “pehme vee” pildistamist. Kaasa võta fotokaamera ja statiiv. Pika säri ja muude seadete määramisel on abiks õpetaja.

Fotoretk varasuvises Haapsalus

Toimumise aeg: 30. mai 2022
Fotoretke kestus: 3 tundi
Kogunemine: Haapsalu kuursaali juures kell 19.30
Osalustasu: 10 EUR

Haapsalu vanalinn ja meri pakuvad ohtrasti pildistamisainet igal aastaajal ning erinevatel päevaaegadel ja aastaaegadel. Promenaad, linnus ja raudteejaam on väga fotogeenilised paigad, kus teha romantilisi fotosessioone või jäädvustada väikelinna meeleolu õhtuvalguses

Kui soovid koos fotohuvilise seltskonna ja kaameraga jalutada Haapsalu vanalinnas, pildistada pilkupüüdvaid tänavaid ja maju, kõndida mere ääres ja jäädvustada päikeseloojangut ning saada soovitusi ja juhtnööre õpetajalt – siis oled oodatud ühinema fotoretke seltskonnaga. 

Miks valida minu koolitus?

Olen töötanud õpetajana ligi 30 aastat, viimased 10 aastat täiskasvanute koolitajana. Minu eesmärgiks on, et õppija omandaks uued oskused läbi oma kogemuste ja praktilise tegevuse. Selleks on mul oma meetodid, palju iseseisvaid töid, fotode ja kujunduste vaatamist ning nende analüüsimist. Nii areneb arusaamine, milline on hea ja huvitav foto või silmatorkav kujundus ning saavad selgeks tehnilised oskused.

Oma kursustel on mul tulnud õpetada erinevate erialade inimesi. Olen endale selgeks teinud toote- ja toidufotograafia, aga ka looduse, inimeste või lillede pildistamise spetsiifika. Et hoida need oskused uued ja värsked, siis ei jäta ma enamasti kasutamata võimalust, kui keegi mu teeneid fotograafina vajab. Nii arenen ma ise ning saan jagada oma kogemusi õppijatega.

Püüan viia ennast alati õppija rolli ning muuta keerukad teemad väga selgeks ja lihtsaks. Ennekõike olen ma õpetaja ja alles seejärel fotograaf või kujundaja. Kordamine, küsimine, meenutamine ning saavadki viimaks mõistetavaks kasvõi nii arusaamatud “AVA, SÄRI ja ISO”. 

Tegeledes oma töös turundusega, tean kui oluline sõna on fotol, et nii inimene kui toode saaks läbi hea foto väärtust juurde. Sageli seon oma koolitustel fotograafia kujundamise ja reklaamiga, kuidas arendada välja oma firma stiil ja pildikeel, et kogu lõpptulemus tooks firmale juurde tuntust ja kliente.

Õppekorralduse alused
Õppekvaliteedi tagamine
Terviseohutuse meetmed
Täiskasvanuhariduse majandus-tegevusteade nr 230244

Aile Nõupuu
E-post: koolitused@ailen.ee
Telefon: 528 3224

AileN KOOLITUSED OÜ
Registrikood: 16447660
Pangakonto number: LHV EE357700771007632852

Scroll to Top