Turundusmaterjalide kujundamine canva programmiga

Kodulehe edukus = 50% visuaali + 40% turundust + 10% sisu. 

Oma brändi teadlik kujundamine aitab kaasa kliendibaasi loomisele ning Sinu toodete suuremale tarbimisele. Kui Sa tead, millist tähtsust omab firmastiili ühtsuse järgimine ja oskad neid teadmisi turunduses kasutada, siis püüavad Sinu turundusmaterjalid pilku ning jäävad tarbijale paremini meelde. Kasutades Canva programmi õpid Sa ise kujundama oma firma turundusmaterjale säästes raha ja aega, mis kuluks Sul materjalide tellimisele. 

  • Bränding ja logo 
  • Firmastiili mõiste
  • Firmastiili ühtsuse olulisus pikaajalise brändiväärtuse loomisel
  • Kujundusmaterjalide ühtse visuaali loomine Canva programmiga: logo, fondid, värvid, kujundid ja pildikeel
  • Sotsiaalmeedia turundus – Instagram, Facebook
  • Praktiline reklaammaterjalide kujundamine Canva programmiga:  plakatid, visiitkaardid, sotsiaalmeedia ning kodulehe bännerid ja reklaamid, esitlused, videoklipid ja gifid

TUTVU ÕPPEKAVAGA

Koolituse maht: 16 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö. Kursus toimub neljal korral, 4 akadeemilist tundi korraga.
Grupikoolitus: 6-10 inimest
Koolituse toimumise aeg: kokkuleppel
Koolituse toimumise koht:
Haapsalu Kutsehariduskeskus, Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu

Miks valida minu koolitus?

Olen töötanud õpetajana ligi 30 aastat, viimased 10 aastat täiskasvanute koolitajana. Minu eesmärgiks on, et õppija omandaks uued oskused läbi oma kogemuste ja praktilise tegevuse. Selleks on mul oma meetodid, palju iseseisvaid töid, fotode ja kujunduste vaatamist ning nende analüüsimist. Nii areneb arusaamine, milline on hea ja huvitav foto või silmatorkav kujundus ning saavad selgeks tehnilised oskused.

Oma kursustel on mul tulnud õpetada erinevate erialade inimesi. Olen endale selgeks teinud toote- ja toidufotograafia, aga ka looduse, inimeste või lillede pildistamise spetsiifika. Et hoida need oskused uued ja värsked, siis ei jäta ma enamasti kasutamata võimalust, kui keegi mu teeneid fotograafina vajab. Nii arenen ma ise ning saan jagada oma kogemusi õppijatega.

Püüan viia ennast alati õppija rolli ning muuta keerukad teemad väga selgeks ja lihtsaks. Ennekõike olen ma alati õpetaja ja alles seejärel fotograaf või kujundaja. Kordamine, küsimine, meenutamine ning saavadki viimaks mõistetavaks kasvõi nii arusaamatud “AVA, SÄRI ja ISO”. 

Tegeledes oma töös turundusega, tean kui oluline sõna on fotol, et nii inimene kui toode saaks läbi hea foto väärtust juurde. Sageli seon oma koolitustel fotograafia kujundamise ja reklaamiga, kuidas arendada välja oma firma stiil ja pildikeel, et kogu lõpptulemus tooks firmale juurde tuntust ja kliente.

AN-logo-pun-raamiga-180x180

Õppekorralduse alused
Õppekvaliteedi tagamine
Terviseohutuse meetmed
Täiskasvanuhariduse majandus-tegevusteade nr 230244

Aile Nõupuu
E-post: koolitused@ailen.ee
Telefon: 528 3224

AileN KOOLITUSED OÜ
Registrikood: 16447660
Pangakonto number: LHV EE357700771007632852